Sukienki sportowe - dla kogo?

2014-10-07

W sezonie 2014 dominowała moda na sukienki o sportowym charakterze. Czy jednak tego typu strój będzie pasował do kobiety w każdym wieku. Czy na sportowe sukienki mogą sobie pozwolić jedynie nastolatki? Wcale nie.

W modzie panuje prawdziwa demokracja. Jeśli tylko styl sportowy nam się podoba, dobrze się w nim czujemy to czemu po niego nie sięgać? Szczególnie, że sportowy look był dominujący. Sukienki sportowe mogą zaś stanowić podstawę do dalszej stylizacji. Jest idealny dla tych wszystkich, którzy kochają swobodę, luz i wygodę.

Największą wygodą dla wielu pań jest z pewnością to, że do sportowej sukienki możemy założyć dowolne buty  - adidasy, trampki czy tenisówki. Buty na wysokim obcasie możemy wreszcie rzucić w kąt szafy. W sklepowych kolekcyjkach bez problemu odnajdziemy sukienki o różnych barwach. W ostatnim sezonie panowała jednak moda głównie na sukienki szare, nawiązujące swym wyglądem do sportowych dresów. Sukienki sportowe mogą mieć napisy, wzory, paski - pod tym względem panuje zupełna dowolność.