Sukienki baskinki na mankamenty sylwetki

2014-10-09

Nowoczesna forma współczesnej baskinki nie ogranicza się jedynie do falbanek. Sukienki z baskinką mogą mieć dowolne wykończenie. Jedno jest jednak niezmienne. Baskinka zawsze znajduje się na wysokości talii, idealnie podkreślając kobiece kształty. Dzieli tak jakby sukienkę na dwie części. Trzeba jednak przyznać, że Panie nie posiadające talii osy powinny raczej z baskinki zrezygnować.

Typ sylwetki w kształcie prostokąta nie nadaje się do tego typu kreacji. W wielu przypadkach baskinka sprawdzi się jednak idealnie przy nadawaniu odpowiedniego kształtu naszej sylwetce. Co więcej baskinkę można spokojnie zestawić z każdym niemal elementem garderoby.

Idealnie nadaje się do tego żakiet czy marynarka. Warto jeszcze dodać, że z baskinki powinny zrezygnować panie o sylwetce gruszki. Baskinka poszerza bowiem biodra. Świetnie jednak sprawdzi się tam, gdzie panie borykają się z wystającym brzuchem. Pomoże skutecznie zatuszować nadprogramowe kilogramy. Sukienki z baskinką przy wielu sylwetkach stanowią idealny wybór.