Bielizna termoaktywna - nie tylko dla aktywnych!

2014-11-29
Bielizna termoaktywna kojarzy się przede wszystkim ze sportowcami. To prawda, taka bielizna często jest wykorzystywana przez biegaczy czy kolarzy. Ale nawet jeśli na co dzień nie jeździsz rowerem na długie dystansy to warto mieć komplet takiej bielizny w szafie!

Ile razy zdarza się, że rano przed pracą trzeba odśnieżyć podjazd i pot zaczyna się lać z Ciebie strumieniami, ale w momencie kiedy chwilę ostygniesz to jesteś cała mokra od potu i jest Ci zimno? Albo ile razy idąc z psem na wieczorny spacer ubierasz się bardzo grubo i mimo, że pocisz się to jest Ci zimno? W takim wypadkach doskonale spełni się blizna termoaktywna! Taką bieliznę, czyli podkoszulki, koszulki lub na przykład legginsy można kupić w sklepach kolarskich. Jest ona wykonana w sposób, który pozwala na natychmiastowe odprowadzenie wilgoci od ciała, skóra pozostaje sucha a Tobie jest o wiele cieplej. W końcu profesjonalni kolarze muszą nawet zimą przemierzać długie dystansy i używają oni tylko i wyłącznie specjalnej termoaktywnej bielizny rowerowej! Taka bielizna przeznaczona na zimnie dni jest dodatkowo ocieplana w krytycznych punktach, a w innych posiada odpowiednią wentylację.

Nie trzeba od razu inwestować w drogie komplety, na zwykły, można wręcz powiedzieć “domowy” użytek wystarczy podstawowy zestaw w który można zaopatrzyć się na www.dobrerowery.pl/bielizna . Ale nawet dzięki niemu całą zimę będziesz mogła cieszyć się ciepłem i wygodą!