Biustonosze dla matek karmiących

2017-12-03

Kobiety decydujące się na karmienie swojego dziecka piersią, często mają problem z doborem odpowiedniego stanika. Zwyczajne biustonosze nie sprawdzają się. Zamiast tego lepiej zdecydować się na zakup specjalnych modeli przeznaczonych specjalnie dla kobiet podczas laktacji. Przykładem takich staników są produkty Triumph Mamabel: https://triumfomania.pl/mamabel


Wygoda przede wszystkim

Stanik dla matki karmiącej musi być przede wszystkim wygodny. Piersi podczas laktacji znacznie się powiększają i są o wiele bardziej wrażliwe. Dlatego stanik przeznaczony na ten czas powinien być delikatny i wykonany z przewiewnych materiałów wysokiej jakości. Najważniejszą cechą biustonosza dla kobiety karmiącej powinna być odpinana miseczka - dzięki temu karmienie może odbyć się w każdej chwili. Takie właśnie rozwiązanie posiadają produkty Triumph Mamabel.


Wygoda to nie wszystko

Karmienie piersią to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Dlatego staniki dla matek karmiących powinny być nie tylko wygodne, ale i ładne i estetyczne. W końcu każda pani ma prawo poczuć się swobodnie, kobieco i seksownie, a matka karmiąca nie jest pod tym względem żadnym wyjątkiem. Marka Triumph w swoich produktach oferuje unikalne połączenie komfortu i ponadczasowej elegancji, które z pewnością ucieszą karmiące mamy.