Wybieramy pończochy z pasem

2018-02-09

Kiedyś pończochy z pasem stanowiły podstawowy element kobiecej bielizny, do dziś wiele kobiet bardzo chętnie je nosi. W porównaniu do rajstop pończochy są dostępne w wielu rozmiarach, dlatego można je bez problemu dopasować do swojej sylwetki, poza tym wyglądają dużo bardziej zmysłowo. Dzięki takiej bieliźnie możemy poczuć się atrakcyjne i choć wiele kobiet nosi ją wyłącznie na specjalną okazję, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zakładać pończochy również na co dzień.

Decydując się na zakup pończoch, bardzo ważną kwestią jest materiał wykonania. Najlepiej wybierać modele jedwabne, które są cienkie, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe. Ważnym elementem będzie również pas do pończoch Triumph (patrz: Triumfomania), który będzie je podtrzymywał. Obecnie wybór jest bardzo duży, są pasy, które wyszczuplają sylwetkę, są pasy cienkie, półpełne, bez problemu można dopasować je do swoich potrzeb.

Pasy mogą mieć różną ilość podwiązek, zazwyczaj polecane są takie posiadające co najmniej 6 pasków. Dla Pań posiadających krągłości polecane są natomiast pasy z 8 podwiązkami, aby pończochy były bardziej stabilne. Oczywiście oprócz pięknego wyglądu, bielizna powinna być mila w noszeniu, pamiętajmy, że wygoda w tym wypadku jest najważniejsza.